Kiermasz Wielkanocny – Konkurs ciast

Standard

Konkurs na ciasta wielkanocne dobiegł końca. Przez prawie miesiąc dzięki zdolnościom kulinarnym rodziców i pewnie i babć naszych uczniów – mogliśmy codziennie pałaszować i podziwiać cudowne ciasta, ciasteczka, babeczki… mniam :). Było po prostu PYSZNIE!.
W klasach I – III konkurs niestety nie został rozstrzygnięty, gdyż panie nie mogły się zdecydować , które z wypieków było naj… W klasach starszych mieliśmy podobny problem, jednak jedno z ciast podbiło serca i podniebienia zarówno uczniów jak i nauczycieli. Były to cudne babeczki upieczone przez panią Władyczuk, mamę ucznia z klasy IV A. Serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie chcieliśmy poinformować, że w wyniku tej akcji udało nam się zgromadzić aż 1750 złotych. Przypominamy, że cała ta kwota będzie przeznaczona na rzecz Stowarzyszenia ,,Wszystko dla dzieci” działającego w naszej szkole.
Za poświęcony czas, zaangażowanie, za to, ze państwo tak licznie obdarowali nas przepysznymi wypiekami, jednocześnie przyłączając się do tej akcji: SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :)
Aby odrobinę państwu przybliżyć i pokazać jak wielka była konkurencja , umieszczamy kilka zdjęć z jakże smacznej galerii :)
Stowarzyszenie ,,Wszystko dla dzieci”

ciasta_wielkanocne_2014