Programowanie dla dzieci Wrocław - szkoła Młodzi Programiści.eu

programowanie dla dzieci Wrocław

Szkoła programowania MłodziProgramiści.eu oferuje profesjonalne kursy programowania dla dzieci w trybie całorocznym lub wakacyjnym. Kursanci mogą wziąć udział w kursach odbywających się stacjonarnie lub też przy pomocy sieci internetowej. To niepowtarzalna szansa na zdobycie nowych umiejętności i rozwój własnej pasji. Z pewnością przyda się to nie tylko w wieku szkolnym, ale też w okresie dojrzałości, przy szukaniu wymarzonej pracy zawodowej.

Kursy programowania dla dzieci to kilkanaście godzin intensywnej nauki w zakresie szeroko pojętego programowania. W ten sposób można rozpocząć swoją wieloletnią przygodę z kodowaniem oraz poznać najnowsze tajniki i nowinki. Kursanci mogą się zdecydować m.in. na programowanie gier oraz programowanie w języku Python.

Szkoła programowania MłodziProgramiści.eu to również doskonały wybór dla wszystkich tych osób, które przygotowują się do egzaminu maturalnego z informatyki lub też olimpiady informatycznej dla juniorów. Kursy łączą w sobie sprawdzony program nauczania, dostosowane grupy, naukę poprzez praktykę oraz możliwość współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami.

Młodzi Programiści.eu

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8943058483
Regon
360416687
Siedziba

ul. Zachodnia 2
53-644 Wrocław

  • Programowanie dla dzieci Wrocław – szkoła Młodzi Programiści.eu