resoraki

Zabawki dla chłopców, którzy lubią pojazdy

Stare resoraki to wspomnienie dorosłego już pokolenia. Młodsi mogą wybierać spośród tysięcy rodzajów zabawek – samochodów. Kiedyś marzenie o własnym aucie trzeba było pozostawić na wiek dorosły. Dziś nawet kilkulatek może jeździć swoim pojazdem. Kolorowe samochodziki na kółkach są już dla kilkumiesięcznych dzieci. Co ciekawe, taki pojazd może uprzyjemnić też siadanie na nocniku.

Starsi chłopcy mogą mieć już prawdziwe auto, choć raczej będzie to wymagało posiadania dużego ogrodu. Jeśli ogród jest mniejszy, można po nim jeździć zdalnie sterowanym pojazdem na baterie. Nawet w podróży można mieć swoje auto dzięki samochodom składanym z tektury czy patyczków. Nie będzie ich żal zgubić lub zniszczyć, więc są świetne właśnie w czasie urlopu.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że również kultowe resoraki wciąż są w sklepach. Ojcowie wraz z synami mogą kupować miniatury dowolnych aut i tworzyć swoje kolekcje. Takie samochody czasem można też samodzielnie składać i malować. Oparte na realnych modelach uczą też historii.”