dziewczynka w przebraniu księżniczki

Zabawki dla dziewczynek, które chcą być księżniczką

Która dziewczynka nie marzy, by być księżniczką? Dostępne w sklepach zabawki im to umożliwią. W księżniczkę można zmienić się za pomocą przebrania. W sklepach są gotowe zestawy, a najpopularniejsze to te, które zainspirowane zostały strojami z bajki Frozen. Możesz też kupić samą koronę lub berło, a strój zrobić z tiulu czy starej sukienki.

Jeśli dziecko naprawdę chce być księżniczką, może mieć swój… zamek. Poza zwykłymi domkami zabawowymi do ogrodów istnieją też właśnie wersje z wieżyczkami. Nie różnią się wiele poza kolorystyką i kształtami, ale dla dziecka różnica może być ogromna. Taki domek można też zrobić samemu.

Jeśli brak ogrodu, można wybrać łóżko piętrowe, które imituje zamek z jego wieżyczkami. Takie łóżko można nawet stworzyć na zamówienie u rzemieślnika lub stworzyć ze zwykłego łóżka ze sklepu. Wiele dziewczynek lubi też księżniczki z bajek Disney’a. Istnieją setki wariantów lalek z tych serii w różnych wielkościach, i każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie niezależnie od wieku.